Loader logo


خدمات ما

Post image

طراحی سایت / طراحی گرافیکی / عکاسی صنعتی / پشتیبانی و خدمات اینترنتی / خدمات چاپی / بهینه سازی سایت


طراحی سایت


Post image

گروه تبلیغاتی آرتان با سال ها تجربه در زمینه ساخت سایت های ایستا و پویا، و کار در زمینه سیستم های مدیریت محتوای اختصاصی تجربه خود را در این زمینه به صورت مشاوره در اختیار شما مشتریان گرامی قرار خواهد داد.
و با ارائه نمونه های مناسب و مهندسی شده از ساختار های مختلف پنل های مدیریت محتوا و پوسته های ظاهری سایت، بهترین و به صرفه ترین راهکار ممکن را طبق قالب و ساختار مورد علاقه یتان برای مدیریت کسب و کار و مشتریانتان در فضای مجازی را پیشنهاد و اجرا می نماییم.

گروه ما تکمیل و تحویل سایت را شروع فصلی تازه از ارتباط با مشتری می داند. و مسئولیت آموزشی خود مبنی بر آموزش کار با سیستم مدیریت محتوای خریداری شده توسط شما را از مهمترین قسمت های تعهدات خود قرار داده، تا بهترین نتیجه ممکن را از هزینه های انجام شده حاصل نمایید.

در صورت تمایل مشتری، این گروه تمامی کارهای مربوط به تغییرات در سایت و اضافه کردن مطالب را در مدت معین و با عقد قرارداد برعهده می گیرد.طراحی گرافیکی


Post image

یکی از نقاط قوت تیم تبلیغاتی آرتان بخش طراحی این شرکت می باشد که با همراهی تیم حرفه ای و خلاق اش همواره توانسته است با ارائه طرح های بدیع، زیبا و رعایت استانداردهای طراحی روز دنیا در زمینه طراحی گرافیک نهایت رضایت مشتری را بدست آورد. مواردی چند از فعالیتهای این واحد عبارت است از:
طراحی نشانه، آرم، کاراکتر
طراحی مجموعه اوراق اداری (كارت ویزیت، سربرگ، پاكت، كاغذ یادداشت)
طراحی بروشور و کاتالوگ
طراحی بسته بندی و پوشش های بصری محصولات
طراحی آگهی مجلات و روزنامه
طراحی پوستر، تبلیغات محیطی
ارسال انبوه پیامک تبلیغاتی
طراحی سر رسید و تقویم اختصاصیعکاسی صنعتی


Post image

عکاسی در لغت به معنای روش عکاسی و عکسبرداری است و همچنین به عمل و شغل عکاس نیز گفته می‌شود. این هنر در اکثر زبان‌های جهان فتوگرافی خوانده می‌شود که ترکیبی از دو کلمهٔ یونانی فتو به معنی نور و گرافی به معنی ثبت یا نگارش است. بنابراین، فتوگرافی به معنای نقش کردن با نور است.
عکاسی یعنی ثبت و ایجاد یک تصویر؛ که در دو مرحله انجام می‌شود: نخست، بدست‌آوردن تصویر به وسیلهٔ دوربین و ثبت آن روی نگاتیو (فیلم) یا گیرنده تصویر الکترونیکی و دوم، ظاهر کردن تصویر مخفی حاصل از دوربین عکاسی و پایدارکردن آن. در این فرآیند، دریافت و ثبت نور بر روی یک سطح حساس به نور، مانند نگاتیو یا گیرنده تصویر، باعث می‌شود الگوهای نوری بازتابیده شده یا ساطع شده از اشیا بر روی سطح حساس به نور (نقره کلرید یا گیرنده) تأثیر گذارد و باعث ثبت تصاویر گردد.

عکاسی صنعتی به شاخه ای از عکاسی گفته می شود که وظیفه ان به نمایش گذاردن دقیق و کامل و باکیفیت محصول یا پروداکت می باشد ٬ در این شاخه از عکاسی، عکاس با استفاده از تجهیزات مناسب و انتخاب نورهای دقیق و کامل تلاش می کند تا حد امکان تصوری با کیفیت و دقیق از کالا ثبت کند که در آن تمامی خصوصیات ظاهری کالا به نمایش گذارده شود .

تیم تبلیغات آرتان با کمک تیم مجرب عکاسی و استفاده از جدیدترین امکانات عکاسی آماده به نمایش درآوردن محصولات شما در عرصه ایرانی و جهانی می باشد.خدمات اینترنتی


Post image

نگهداری و بروزرسانی وب‌ سایت از مهمترین وظایفی است که مدیر یک وب‌ سایت به عهده دارد. در یک مثال خوب وب‌ سایت را می‌توان مشابه یک خانه دانست که بدون نگهداری و مراقبت پس از مدتی ظاهری نامناسب و نازیبا به خود می‌گیرد. یک وب‌ سایت بدون پشتیبانی و نگهداری مناسب پس از مدتی از شکل استاندارد خود خارج خواهد شد. محتوای وب‌ سایت به صورت غیر استاندارد وارد وب‌ سایت خواهد شد و رتبه‌ی شما در موتورهای جستجو تنزل خواهد کرد یا مطابق انتظار شما رشد نخواهد کرد. این‌ها همگی به این معناست که برای خوب نگه‌داشته شدن وب‌ سایتتان، یا باید زمان بسیار زیادی را صرف کنید و یا اینکه این وظیفه را به نیروهای متخصص دیگری واگذار کنید.

پشتیبانی محتوایی شامل تمام فرآیندهای قرارگرفتن محتوا و تولید برخی از انواع محتوا برای وب‌ سایت شماست. بروزرسانی مطالب ، خدمات، محصولات، اخبار و ... به وب‌ سایت شما جلوه می‌بخشند و آنرا از حالت بی‌روح و ساکت خود خارج می‌کنند.خدمات چاپی


Post image

• چاپ و صحافی انواع ست های اداری شامل: كارت ویزیت، اوراق اداری، پاكت نامه، فاكتور و ...
• چاپ و صحافی انواع فولدر و لت های تبلیغاتی آن در طرح ها و سایزهای متفاوت
• طراحی و چاپ و صحافی انواع كارتن و جعبه محصولات با فرمت های دایكاتی و لمینیت در طرح تیغ های متنوع
• چاپ انواع لیبل های تبلیغاتی روی محصولات به صورت افست و سیلك اسكرین
• چاپ و صحافی انواع گزارشات سالیانه، كاتالوگ های تخصصی و بروشورهای تبلیغاتی در سایزها و فرمت های متنوع
• چاپ و صحافی انواع سررسیدنامه ها، دفتر تلفن، تقویم های دیواری، پالتویی و رومیزی در قطع ها و سایزهای متنوعبهینه سازی وب سایت


Post image

هر وب سایتی که به سوی تجارت و بازرگانی حرکت میکند، باید صفحات وب خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کند. هدف نهایی یک وب سایت جلب کاربران اینترنتی میباشد، و مطالعات نشان داده است که پهنه عظیمی از کابران اینترنتی وب سایت ها را در موتورهای جستجوی پیدا کرده اند. اگر شرکت شما نظر به ساخت یک وب سایت جدید و یا به روز کردن وب سایت قدیمی خود را دارد باید توجه داشته باشید که برای پیشرفت باید SEO را در الویت قرار دهید. به خاطر داشته باشید که SEO شما را به مسابقه بزرگ می برد و شما را در بازار معرفی میکند.